70 ден

Email

Опис

База, козјо млеко, мед, уље од арган(argan oil), уље од амбра, активен јаглен, ливчиња од сончогледов цвет, етерично уље од амбра. Мал сапун- 70 денари

Оцени

Сеуште нема оцени за овој производ.

Be the first to review “Yin & Yang”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Податоци за продавницата

  • Име на продавница: Јасмин Ма
  • Продавач: Јасмин Ма
  • Адреса: Скопје
  • Сеуште нема оцени за оваа продавница!