100 ден

Email

База, козјо млеко, маслиново уље, палмино масло, уље од семки од лубеница(watermelon seed oil), глицерин, етерично уље од овошје, црно семе, боја за колачи. Голем сапун-100 денари

Опис

База, козјо млеко, маслиново уље, палмино масло, уље од семки од лубеница(watermelon seed oil), глицерин, етерично уље од овошје, црно семе, боја за колачи. Голем сапун-100 денари

Оцени

Сеуште нема оцени за овој производ.

Be the first to review “Watermelon”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Податоци за продавницата

  • Име на продавница: Јасмин Ма
  • Продавач: Јасмин Ма
  • Адреса: Скопје
  • Сеуште нема оцени за оваа продавница!