130 ден

Email

Опис

База, козјо млеко, палмино масло, маслиново уље, уље од арган(argan oil) уље од амбра, активен јаглен, етерично уље од амбра, ливчиња од сончогледов цвет. Макс сапун- 130 денари

Оцени

Сеуште нема оцени за овој производ.

Be the first to review “Starry dusk”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Податоци за продавницата

  • Име на продавница: Јасмин Ма
  • Продавач: Јасмин Ма
  • Адреса: Скопје
  • Сеуште нема оцени за оваа продавница!