70 ден

Email

Опис

=База, козјо млеко, мед, уље од лаванда, етерично уље од лаванда, уље од благ бадем, глицерин, цветчиња лаванда, овесни снегулки. Мал сапун- 70 денари

Оцени

Сеуште нема оцени за овој производ.

Be the first to review “Lavender fields”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Податоци за продавницата

  • Име на продавница: Јасмин Ма
  • Продавач: Јасмин Ма
  • Адреса: Скопје
  • Сеуште нема оцени за оваа продавница!