150 ден

Email

Опис

Состав: козјо млеко ,палмино масло

  • Димензии :
  • Тежина:

Оцени

Сеуште нема оцени за овој производ.

Be the first to review “Kозји сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Податоци за продавницата

  • Име на продавница: АЗУР ДООЕЛ ТЕТОВО
  • Продавач: Ангела Петрушевска
  • Адреса: ЈНА бр. 28
    Тетово
    1220
  • Сеуште нема оцени за оваа продавница!
Преглед

ТОАЛЕТЕН САПУН ЗА РАЦЕ

Преглед

Сапун за перење на флеки

Преглед

Сапун од козјо млеко и мед