70 ден

Email

Опис

Desert rose: База, козјо млеко, мед, рицинусово уље, уље од чаево дрво(tea tree oil), етерично уље од ружа, ливчиња од ружин цвет, боја за колачи. Мал сапун-70денари

Оцени

Сеуште нема оцени за овој производ.

Be the first to review “Desert rose”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Податоци за продавницата

  • Име на продавница: Јасмин Ма
  • Продавач: Јасмин Ма
  • Адреса: Скопје
  • Сеуште нема оцени за оваа продавница!