130 ден

Email

Опис

База, козјо млеко, уље од благ бадем, глицерин, суво диво јаболко, етерично уље од јаболко, цимет, маслиново уље, палмино масло. Макс сапун-130 денари

Оцени

Сеуште нема оцени за овој производ.

Be the first to review “Apple Pie”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Податоци за продавницата

  • Име на продавница: Јасмин Ма
  • Продавач: Јасмин Ма
  • Адреса: Скопје
  • Сеуште нема оцени за оваа продавница!