130 ден

Email

Опис

База, козјо млеко, маслиново уље, палмино масло, уље од лешник(hazelnut oil), уље од благ бадем, какао, чоколадо, етерично уље од цимет, мед и портокал. Макс сапун- 130 денари и мал сапун-70 денари

Оцени

Сеуште нема оцени за овој производ.

Be the first to review “Chocolat”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Податоци за продавницата

  • Име на продавница: Јасмин Ма
  • Продавач: Јасмин Ма
  • Адреса: Скопје
  • Сеуште нема оцени за оваа продавница!