Попуст!

55.000 ден 42.999 ден

Email

Опис

 • Состав: кадифе ,срма,
 • Димензии : по мерка
 • Тежина:
 • Цена : 700 евра
 • Забелешка :Со исти број е сликата

Дополнителни информации

Тежина 1.6 kg

Оцени

Сеуште нема оцени за овој производ.

Be the first to review “Фустан со кадифе и срма, машински изработен”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Податоци за продавницата

 • Име на продавница: Fisnike Demiri
 • Продавач: Fisnike Demiri
 • Адреса: ул. Гоце Делчев бр.45
  Гостивар
  1230
 • Сеуште нема оцени за оваа продавница!
Преглед

Добра кошулa со ракави

Преглед

Кафтан со панталони

Преглед

Свечен костум