Опис

 • Состав: кадифе , бела срма
 • Димензии : по мерка
 • Тежина:

Оцени

Сеуште нема оцени за овој производ.

Be the first to review “Палто и сукња кадифе”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Податоци за продавницата

 • Име на продавница: Fisnike Demiri
 • Продавач: Fisnike Demiri
 • Адреса: ул. Гоце Делчев бр.45
  Гостивар
  1230
 • Сеуште нема оцени за оваа продавница!
Преглед

Палто од кадифе

Преглед

Елек со кошула

Попуст! Преглед

Фустан со кадифе и срма, машински изработен

55.000 ден 42.999 ден Брз прегледДодади