89 ден

Email

Опис

 • Состав: платно
 • Димензии :
 • Тежина:

Оцени

Сеуште нема оцени за овој производ.

Be the first to review “Врвка Роберт”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Податоци за продавницата

 • Име на продавница: Д.П.Т.У. ФОКСЕЛ ДООЕЛ
 • Продавач: Андријана Ефкоска
 • Адреса: ул.29 НОЕМВРИ БР.99
  Тетово
  1220
 • Сеуште нема оцени за оваа продавница!