Опис

Бојадисување (услуга)- 250 ден

Бојадисување (корен)- 450 ден

Бојадисување (цела коса)- 800 ден

Оцени

Сеуште нема оцени за овој производ.

Be the first to review “Бојадисување”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Податоци за продавницата

  • Име на продавница: Виртус студио
  • Продавач: Билјана Велјанова
  • Адреса: Ул. Џумајска бр. 14а, Козле
    Скопје
  • Сеуште нема оцени за оваа продавница!