100 ден

Email

Опис

Бабина чорба

 

Оцени

Сеуште нема оцени за овој производ.

Be the first to review “Бабина чорба”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Податоци за продавницата

  • Име на продавница: Етно ресторан САЈГИЈА
  • Продавач: Слаѓана Котевска
  • Адреса: ул. Индустриска бр.1
    Гостивар
  • Сеуште нема оцени за оваа продавница!
Преглед

Роденденско мени за возрасни-Пакет 3

Преглед

Суви црвени пиперки

Преглед

Пинџур-голема тегла