150 ден

Email
Категорија:

Опис

Ајвар (мала/голема тегла) – 150/250 денари;

Оцени

Сеуште нема оцени за овој производ.

Be the first to review “Ајвар-мала тегла”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Податоци за продавницата

  • Име на продавница: Етно ресторан САЈГИЈА
  • Продавач: Слаѓана Котевска
  • Адреса: ул. Индустриска бр.1
    Гостивар
  • Сеуште нема оцени за оваа продавница!
Преглед

Комат со праз

Преглед

Роденденско мени за деца -Пакет 2

Преглед

Роденденско мени за деца -Пакет 3

Преглед

Суви црвени пиперки